Bělení/úprava zubů

18. dubna 2018 v 20:46 |  SEBEVĚDOMÍ
Určitě není každý spokojený se svými zuby, vždy si aspoň někdo řekla, co bych na zvých zubech chtěl změnit. Buď jsou žlutější nebo dál od sebe.
V téhle době je strašně moc rýpalů, kterým vadí, že si vezmete pomalu rtěnku. Jenže jim nedochází, že Vy jste nešťastná/ý kvůli tomu jak vypadají.
Znám holčiny, které mají zuby jak perličky, rovné a bílé, a i tak s nimi nejsou spokojené. Vždy si najdou něco, kvůli čemu dávají několik tisíc za rovnátka a bělení. Jen proto, že je pro ně důležité, aby byly perfektí, když mají nějaké focení a podobně.
Už jsme v té moderní době, kdy už rovnátka nejsou jen pro bohaté, a není problém, aby je měl každý smrtelník. A to stejné s bělením. Zubaři nabízeji bělení zubů do 2000 s tím, že chodíte na 2 sezení a postupně vám to bělí podle Vašich zubů, aby vám je až tolik nezkazily. Přece jenom, každý má jiné zuby.
Aby jste se tomu mohli vyvarovat, tak s vadami co se týká mezer mezi nimi, nebo jak jsou křivé. Tomu nikdo jen tak nezabrání.
Ale aby jsme nemuseli podstoupit drahé a zdlouhavé bělení. Je hlavní si je pořádně čistit. Já se musím přiznat, že mám zuby bělené, ale i když jsem byla před bělením, tak jsem zuby měla celkem bílé. Můj zlozvyk je, že když jsem nervózní, tak si čistím zuby, jen kartáčkem. Pokud nejsem někde, kde je mnoho lidí použiji i pastu. Zuby si běžně čistím 2x-5x denně. Ráno po snídani, dopoledne pokud nejsem ve škole, odpoledne po obědě, odpoledne po svačině a večer po večeři nebo těsně před tím, než zalehnu do postele. Asi bych neměla potřebu si je pořád čistit, ale mám nasazovací průhledná rovnátka, a vždy si je radši nandám na čisté zuby, než na nějaké od jídla a zuby by se mohly začít kazit.
Také je důležité chodit pravdileně každý půl rok na preventivní kontroly, protože když si je nebudete hýčkat, budou žloutnout, a to není moc hezké.
A co si myslíte Vy o rovnátkách a bělení zubů?
To je pro teď konec, a budu se na Vás těšit u dalšího článku.
Ahoj BN.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama