Můj den|23.4.2018

23. dubna 2018 v 19:01 |  MOJE DNY
Už od rána jsem vůbec nestíhala. Probudila jsem se s bolestí břicha a hlavy. Vůbec se mi nechtělo z té vyhřáté postele. Pak přišla ke mně do pokoje mamka a popřály jsme si dobré ráno a spolu se nasnídaly. Už od rána jsem nebyla ve své kůži. Šla jsem se obléknout a zjistila, že šaty které jsem si chtěla vzít, tak jsou nevhodné. Takže jsem celý outfit musela změnit. Když jsem se šla nalíčit, poslala jsem svůj ootd spolužačce, jestli nano či ne. Rovnou jsem napsala příteli na dobré ráno. Nalíčila jsem se, učesala se, a vyrazila na vlak. Nemám vůbec ráda, když jsem někde přesně, radši jsem někde dříve, aybch nemusela pospíchat.
Dnes jsem jela se školou do Prahy do hotelu Diplomat. Je to 4 hvězdičkový hotel. Je velmi luxusní a krásný. Mají strašně moc milý personál. Měly jsme prohlídku pokojů, kuchyně a různých místností. Určitě je to krásné na nějaké školení. Jsou ochotni udělat vše pro to, aby klient byl spokojený. Jde vidět, že lidé kteří tam pracují, tak tu práci milují. Paní, která nás hotelem provázela, nám vždy mile odpověděla.
Cestou zpět jsme se zastavili na obědě v McDonaldu. Kde jsme se všichni najedli. Všichni byli úplně plní. A to jsme si říkali, že budeme šetřit, a naše parta skončila s pár meníčky a zmrzlinou. Všechny jsme jedly všechno, a bylo všem jedno, jestli jí někdo jídlo někoho jiného. Tomu se říká kamarádství.
Když všichni dojedli, tak jsme se vydali na cestu domu. Teprve jsme si s holkama zazpívaly, a pak všechny usnuly, a probudily se až u školy kde jsme vystupovaly.
Nakonec jsme se všechny rozloučily, a šly každá svou cestou domu.
Všechno bylo nakonec tak úžasný, že kdybych měla možnost tak bych jela znovu, a doufám, že se někdy do toho otelu podívám na delší domu.
To je pro teď konec, a budu se na Vás těšit u dalšího článku.
Ahoj BN.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama