Vztahy

16. dubna 2018 v 20:51
Někdo má radši vztahy na 1 noc a nebo vztahy na dlouhou dobu. Musím se přiznat, že já mám vztah 2 roky a je to můj nejdelší vztah. Vždy jsem měla vztah na měsíc a pak byl konec, protože jsem se s tím člověkem necítila dobře. Nebylo mi třeba s tím člověkem dobře, protože mě mlátil a měla jsem vše zakázané, a nebo jsem měla až moc velkou volnost. Já jsem člověk, že když mám velkou volnost a můžu vše, tak si dovolím až moc. A když mám vše zakázané, nebo se dokonce toho kluka bojim, tak pořád brečim, a bojím se cokoliv říct. Teď mám vztah založený na tom, že když něco se děje, tak si promluvíme a dá se jednoduše domluvit. Aniž bych se bála, že by po mě něco letělo.
Chtěla bych se zaměřit na vztahy, kde jsou holky či ženy týrány. Ano, i tím, že jsem si tím prošla, tak bych se k tomu chtěla vyjádřit. I když vím, že takové věci nejdou jen tak někomu říct, protože jsou ty holky/ženy hlídány, aby to opravdu nikomu neřekly a nenapsaly a podobně. Ale někdy je lepší to říct třeba na rodinným obědě, když víte, že se nic stát nemůže, protože tam budou vaši rodiče, a myslím si, že by na Vás nikdy nedovolili sáhnout. Ale vždy je lepší to říct, než to v sobě dusit.
Já po této zkušenosti, s takovým klukem pak chodila nějaký čas k psychologovi. A docela dost trpěla a i tak jsem ho milovala, ale věděla jsem, že nemůžu po tom všem. Od té doby jsem si dávala velký pozor s kým chodím.
Ale co noci na 1 noc? Kamarádství s výhodami? 
Já jsem člověk, který se rychle na někoho upne, a rychle se zamiluji, takže pro mě je to určitě věc, kterou bych nikdy neudělala. Protože nedokázala bych si užít něco s nějakým člověkem, a pak mu poděkovat a už se nikdy nevidět. Ale je jasné, že né každý musí vztahy zbožňovat a tak radši vyhledává jen tyto typy lidí, kteří se do vztahu nehrnou.
Ale jsem zastánce toho, že na každého ten pravý čeká, jen ho musíme najít. A i lidi, kteří teď o vztahu nechtějí ani slyšet, tak třeba za rok, měsíc nebo dokonce týden zjistí, že by ten vztah i chtěli a počkají na toho pravého, a takové ''kraviny'' přestanou řešit.
A co si myslíte Vy o noci na 1noc a kamarádství s výhodami?
To je pro teď konec, a budu se na Vás těšit u dalšího článku.
Ahoj BN.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama