Bolesti kloubů

16. května 2018 v 15:10
Už od malička jsem byla náchylnější na nemoce, jako je angína, chřipka nebo rýma. Jak jsem začala stárnout tak se mi začaly ukazovat nemoce, kerý moc doktorů nevidělo. Spíš to byly nemoce, které mají lidé nad 50-60 let. A to se dobře neposlouchá, když Vám je 15 a řeknou Vám, že máte nedovyvynuté čéšky a máte něco s chrupavkou. Dostala jsem léky, které mi nepomáhají a vlastně co by měly léčit, se mi ještě zhoršuje. Není mi ještě ani 20 let a poslední 2 měsíce běhám po doktorech s bolestí žaludku a teď se k tomu přidaly bolesti kloubů (ramena, lokty, zápěstí, kyčle, kolena a kotníky). Nikdy mě toho neboelo více najednou, Jak kdyby se stala nemocnice mým druhým domovem a doktoři a sestřičky mojí druhou rodinou.
Jak jsem začala povídat (psát) o té bolesti kloubů. Už přibližně 2 měsíce mě bolí vypsané klouby, jsem ráda, že se zvednu z postele , nebo že vůbec dojdu z vlaku do školy (cca 500m). Ty 2 měsice to bolelo jako normální bolest. Bolí to, ale dá se vydržet. Jenže pár dní na zpátek se něco zlomilo a ta boles už se vydržet nedá. Pořád si hlídám čas, ky už prosím ať si mžu vzít další na tu bolest. Zašla jsem k doktorce, které se to logicky nelíbilo a začlo běhání po doktorech. Každý doktor mi říkal ,,Nebude to běh, na krátkou dobu''. Jasně, že po tom co to uslyším nebudu skákat do nebe. Ještě k tomu, když jsem za pár dní měla jít na koncert, na který jsem se nejvíc těšila už třeba půl roku, co jsme se to dozvěděla, že něco takového tady bude. Takže i zítra jdu na další odběry krve, a v podnělí k dalšímu doktorovi. A jsem zvědavá co mi řekne.

Má tu někdo také bolesti kloubů? Nebo nemoc, která má tyo příznaky?
Budu ráda, když mi poradíte/pomůžete.
BN Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pihovatá vopice pihovatá vopice | 16. května 2018 v 15:30 | Reagovat

Ahoj, tak silný bolesti jako ty rozhodně nemám, ale mně je navíc už přes 60 let. Zkus se podívat na odkaz a přečti si diskluzi. My jsme si ten přípravek s manželem koupili a cítíme se líp. Mladším lidem prý zabírá ještě líp a rychleji. Moje dcera má 40 let, bolelo jí koleno a té to tedy zabralo cca po 2 měsících.
https://www.prozdravi.cz/recenze/alavis-triple-blend-extra-silny-700-g.html

Musí to být hrůza v tomhle věku mít tak šílené bolesti, držím palce

2 brunettenat brunettenat | 17. května 2018 v 18:01 | Reagovat

[1]: Děkuji za radu, vážím si toho.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama