Kokosový olej

1. května 2018 v 12:00
Ahoj, vítám Vás u nového článku. Tento článek bude o kokosovým oleji. Řrknu Vám na co je všechno užitečný, a proč tento olej tak miluju.
Pokaždé, když o něm někdo něco říkal, tak jsem nechápala co je na něm tak wow. Co by na normálním oleji bylo tak úžasného. Pořád jsem nad tím tak přemýšlela, až když jsem jednou byla v Dm a viděla ho tam. Koukala jsem na něj a přemýšlela jestli si ho vzít a zjistit co je to za zázrak, nebo ho tam nechat a nechápat dál. Nakonec jsem ho vzala a doufala, že to nebudou vyhozené peníze oknem. Hledala jsem různé využití tohoto oleje, a našla jsem mnoho využití. Abych se přiznala, nevyzkoušela jsem všechny, ale ty co ano, vám mohu jen a jen doporučit. Tak jdeme na to!
VAŘENÍ
Na tomto oleji nejlépe chutnají lívance. Mají jinou chuť než když je děláte na něčem jiném. Abych se přiznala, nikdy jsem lívance nejdela. Nevím proč, ale nikdy mi nechutnaly. Ale pak jsem si řekla, že by ten olej mohl změnit chuť a za zkoušku nic nedám. Nikdy jsem nic lepšího nejdela, než tyto lívance na kokosovém oleji. Jedině doporučuji.
MASKA NA VLASY
Tuto masku bych nedoporučovala pokud máte jemné vlasy. Mám kamarádky, které mají dlouhé jemné vlasy, a když si dají kokosový olej, tak ho vymývají i týden, a vlasy po něm mají bez objemu a mastné. Je to dobré na hrubé a suché vlasy. Stačí si to dát na vlasy 2x do měsíce. A ty vlasy budete mít vyživené, lesklé a krásné na dotek.
ODLIČOVAČ
Stačí si vzít trošku na prsty a rozehřát ho v dlati, a odlíčit. Odlíčí tu vrchní vrstvu makeupu, namalované obočí, řasenku či linky tak aby jste neměly celý černý obličej. Protože ten olej oddělí makeup od pokožky a vy se pak jen opláchnete vodou a je vše pryč. Pak už můžete dále pokračovat ve Vaší rutině.
TĚLOVÝ KRÉM
Mám na stehnech už delší dobu strie a vysušená místa. Začala jsem si cca před měsícem mazat stehna kde mám strie a skoro po měsíci se mi už nejdou skoro vůbec vidět, a to šly vidět dost, a každý se mě často ptal z čeho to mám, a teď se diví kde jsou. Také jsem si začala mazat kolena a lokty, které mám hodně vysušené a ten kokosový olej je tak dokonalý, že je hydratova na tolik, že už to nevypadá jako střecká kůže.
Je toho určitě o mnoho více, ale toto jsou tipy, které s kokosovým olejem nejčastěji používám já.
Používáte na něco kokosový olej Vy?
To je pro teď konec, a budu se na Vás těšit u dalšího článku.
Ahoj BN.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama