Borelióza

19. června 2018 v 21:43 |  BORELIÓZA
Dneska jsem měla lítání po doktorech. Konečně jsem byla na kontolních odběrech krve ohledně boreliózy. Jsem zvědavá jak to dopadne. Pořád mě bolí klouby. Bolí mě chození do schodů, i ze schodů. Není to nic příjemného. Pořád jsem taková mrzutá.
Pohádali jsme se s přítelem, takže zase spí jinde a snad to bude brzo v pohodě. Ve čtvrtek mi odjíždí do Brna, takže to bude poprvé co jsme od sebe až takhle daleko. A co si budeme povídat, pro takovýho žárlivce jako jsem já to není lehký. Ale bude se mnou moje nejlepší kamarádka a budeme často venku, budeme chodit na procházky. Takže to bude hezký. Hlavně od sebe budeme s přítelem po 2 letech vztahu od sebe více než 2 dny. Ale ať si to užije. Stejně tam jede pracovně a moc času tam mít nebude.
Před chvílí jsem koukala na bakaláře a už mi chybí uzavřít jen 3 známky. A co si budeme, konečně se můžu chlubit tím, že se mi začíná plnit to, co jsem chtěla už na základní škole. Jsem strašně moc šťastná za to, jak se to teď všechno ukazuje, že když někdo něco chce, tak to prostě jde.
Jdu si sundat masku z obličeje a půjdu spát.
Dobrou noc.
BNLíbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama