Borelióza| DEN 14-18

8. června 2018 v 22:38 |  BORELIÓZA
Ahoj, omlouvám se, že nebyl tenhle týden článek o borelióze. Ale bylo mi strašně Záchod a spánek byl můj neleší kamarád. Do toho se uzavírají známky, takže jsem úplně nepoužitelná jezdila do školy, abych si nahlana ještě njaký známky, který mi chybí. Musela jsem si ještě sehnat nějaký materiály k testům, které píšu v pondělí a úterý.
Ve středu jsem byla u dr kvůli brnění obličeje. A že jsem začala často zvracet po antviotikách. Doktoři si začali myslet, že mám chytlý nervy. Nemám. Je to vyloučené. I přes to, jak teď moje tělo reaguje, je jasné, že nervy mám v pořádku. Takže mi ma moje citlivé tělo ředepsali další 2 prášky, takže ze 4 mám 6 prášků hned po večeři. Takže si umíte představit, jak trpim u stolu, když jsem plná z večeře a ještě polykám prášky. Aby toho nebylo málo.
Dneska mi přítel odjel na víkend k tátovi, takže budu zase nějaký dny sama. Zítra jedu na rodinnou oslavu narozenin, protože jsme měli poslední 2 týdny skoro všichni narozeniny. Tak jdeme slavit. S přítelem teprve ty moje slavit budeme, ale kdo si počká, ten se dočká.
Zase mi začíná být zle, tak si jdu lehnout.
Jaké máte plány na víkend Vy? Napište mi to do komentářů.
Pác a pusu
BNLíbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama