Moje sny

14. června 2018 v 10:00 |  POZITIVNÍ MYSL
Vždy jsem byla snílek. Už od malička jsem všem povídala co chci jednou dokázat. A to mi také zůstalo do dnes. Sice jsou ty cíle jiný, a taky je pro mě důležitý něco jinýho, tak pořád snim o tom stejném. Nikdy si nedávám cíle jako jsou, že zhubnu, nebo že budu jíst jinak, ale přemýšlím hlavně nad tím co vím, že je pro m v tu dobu nejdůležitější.
1. Vlastnit svojí firmu
Když jsem byla mladší, říkala jsem že jednou budu vlastnit svojí firmu. A budu pánem sama sobě. Pravdou je to, že jednou chci vlastnit svojí restauraci nebo hotel. Je to velký krok a asi by do něčeho takovýho jen tak nešel, ale u mě je to na prvním místě. Když poslední dobou přemýšlím nad tím, že až skončím tuhke školu, tak skončím úplně a do dalšího studia nepůjdu, ale opak je pravou. Vzpomenu si pak na tento sen, a jak bych se jednou chtěla cítit a zase mě to vrátí zpět, za tím, že přemýšlím o další škole, která by mi k tomu mohla pomoct.
2. Dělat nějaký sport
Jako menší jsem jezdila na koních a dělala voltiž, ale musela jsem cca 3roky zpět skončit, kvůli vážnému úrazu. Musela jsem na operaci a dlouhou dobu si nemohla sednout na koně. Doma mám pořád vyvěšené stuhy ze závodů a chvílema se chci k tomu vrátit, ale nejde to. I když já bych se chtěla rátit, tak se o mně přítel bojí. Já jsem takový extrém, že i když jsem měla kvůli tomuto sportu zlomenou skoro každou kost v těle (rameno, ruku, nohu, žebra, klíční kost, atd.), tak bych do toho šla znovu. Ale přítel si stojí za tím, že k tomu se nevrátím, že by mě chtěl živou. Ale co mě poslední dobou baví ze všeho nejví je box. Ne takový v ringu kde se ty 2 pomalu zabijou, ale třeba jenom u pytle na odreagování. Už jenom tím, že přítel je sportovec, a hodně lidí ho cení, tak bych chtěla taky dělat nějaký sport. Ať pořád nesedim doma. Ale musim se dát teprve do pořádku s těma všema nemocema. A pak můžu přemýšlet o njakým boxu. Ale je to taky takový můj sen. Dělat nějaký sport.
3. Mít šťastnou rodinu
Jsem sice na rodinu ještě dost mladá, ale jsem holka a tak si tohle umím představit. Chtěla bych, aby se moje dítě jednou nebálo přijít domů, aby mi muselo něco tajit. Chtěla bych, aby naše rodina nebyla rozpadnutá. Já sama mám rozvedené rodiče, a bráchové ne. Takže vidím rozdíl v úplné rodině a neúplné. I když moje mamka je 3v1 (mamka, taťka a kamarádka) tak občas mi ten táta po boku opravdu chybí. A to já nechci, aby naše dítě muselo být ve stresu kvůli tomu, že jeden týden bude někde a další zase jinde. Chtěla bych aby měl krásné dětství a ještě krásnější dospívání. Aby bylo prostě šťastné. A to i z ohledu na mě a přítele. Aby jsme si byli tak blízcí jako jsme teď. A to je co říct po těch letech.
-Vím, že mi bude hodně lidí říkat, že to nedokážu, a že jsou to jen vykřiky do tmy. Ale nejsou, opravdu jsou to ty 3 nejdůležitější sny, které chci za nějakych 10-20let, aby byly realitou. Abych pak těm, co mi říkají teď že to nezvládnu, mohla říct, že jsem to zvládla. A všechno i bez jejich pomoci.
A jaký sny máte Vy?

BNLíbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama