Můj den|15.6.2018

15. června 2018 v 22:19 |  MOJE DNY
Dneska jsem zase byla ve škole. Uteklo to strašně rychle. Jsem tam přišla a za chvíli (za 6hodin) zase odjela domu. Psala jsem 3 testy z odborných předmětů, který jsem vůbec nečekala. Takže mě p. učitelky celkem překvapily, když jsem tam pár dní nebyla kvůli nemoci.
Vůbec jsem večer na dnešek nespala, bylo mi špatně a měla jsem divný sny o škole, takže jsem hned po probuzení byla zase schopná jít spát. Celou dobu ve škole jsem přemýšlela o tom, jak hned co přijdu domů si půjdu lehnout. No nakonec jsem nešla, ale šla jsem uklízet a spánek se nekonal, protože se pak vrátil přítel a šli jsme se projít po městě. Koupili jsme si zmrzliny a šli zase pomalu domů.
Pořád se učim, teď budu mít týden praxi, až na úterý co tam nejdu, protože jdu na kontrolní odběry krve na tu boreliózu. Jsem uplně psychicky vyčerpaná. Je mi zle a jsem unavená z každýho pochybu co udělám. A to neříkám o tý bolesti kloubů. Není to žádná sláva, co si budeme povídat.
Zítra budu s přítelem zase vstávat brzo, protože má zápas, tak ať mu popřeju štěstí a vyprovodim ho. Potom možná přijede kamarádka a půjdeme se někam projít a popovídáme si a bude fajn. Teda aspoň v to doufám. Protože jsem úpln k.o..
Dala jsem si do vlasů kokosový olej a na obličej masku od Baley a dávám si takový wellness. Ještě by to chtělo nějakou masáž, a byla bych spokojená. Bolí mě hlava, asi z toho stresu, už aby byly prázdniny a já nic nemusela řešit.

Jdu se podívat na nějaký film a potom spát.
Dobrou noc.
BNLíbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama