Můj den|21.6.2018

21. června 2018 v 21:12 |  MOJE DNY
Dneska v 6 ráno mi odjel až do neděle přítel do Brna. Hned ráno jsem ten jeho odjezd probrečela a už doufala, že se vrátí s tím, že teda nikam nedeje, ale jasně že se to nestalo.Takže já musela vstávat na praxe, i když se mi tam vůbec nechtělo. Tak jsem si to tam hezky 6 hodin odchodila a jela domů. Sice jsem na klasiku dobíhala vlak, ale když na Vás na vlakáči čeká nejlepší kamarádka, tak se hned běží lépe. Šly jsme ke mně kde jsme si daly oběd a připravovaly se na pohovor. Prošly jsme 3 podniky, všude nechaly svoje telefoní čísla a čekáme až se nám ozvou.
Pak jsme zase byly u mně, protože prostě nemůžu být sama doma bez něj. Je to takový prázdný tady bez něj. Hlavně je nejtěžší ta dálka. Bych ho nejradší měla u sebe a usínala v jeho náruči. Jel pracovně s klukama, takže ať si to užije a pak má zase sílu na mě.
Zítra mám poslední praxi za tento školní rok, takže konečnš už jen pár dní a mám 2 měsíce klid. Nikdy jsem se více na prázdiny netěšila tak jako teď. Jsem už úplně hotová. Už ani z tý postele se mi nechce ráno, jak už vím, jak se to blíží. Včera mi učitelka úplně popletla známky, takže se řeší jaký známky mi prohodila a jaký jsou správně.
Jdu si dát masku a spát.
Dobrou noc.
BNLíbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama