Můj den|28.6.2018

28. června 2018 v 21:50 |  MOJE DNY
Dneska jsem měla mít školu, ale taky jsem měla od 9 ráno jednu akci. Základka na kterou jsem chodila, tak každý rok dělá rozlučku, kde si každá 9. třídá udělá na nějaký 2-3hod svůj program, kde tancují, zpívají a připomínají si co za těch 9 let jako třída zažili. Protože já i přítel jsme chodili na stjnou základku i do stejného ročníku, a já dostala pozvání na letošní rozlučku, tak jsem se rozhodla, že by jsme tam mohli jít spolu. Už jen z důvodu toho, že na té rozlučce byl na deváťáka pasovaný přítele bratr, tak jsme se rozhodli, že se půjdeme podívat jak jsme už starý, a že už je to nějaká doba co jsme tam stáli my. Křičící Taky jsme tam potkali kluky, co na tu základku chodili s níma, a máme s nima nějaký vzpomínky, tak jsme si hezky popovídali. A bylo to strašně hezký.
Asi mě to celé dopoledne tak zmohlo, že když jsme přišli domů, tak jsem hned vlezla do postele a na 2 hodiny usla. Přítel mezitím odjel k babičce do obce za městem a já si teda mohla zdřímnout a udělat nějaké věci okolo školy.
Když jsem si dodělala jídlo, tak jsem taky omylem utrhla nehet. Začalo mi téct strašně moc krve a brněl mi celý prst, takže jsem přítele zavalila zprávami kdy se vrátí, že krvácím, a že potřebuju na nehty, abych zítra na to předávání vysvědčení měla všech 10 nehtů.
Neni ani možný, že už jdu do 2. ročníku a za chvíli budu končit a uvidim jestli budu dále studovat, nebo jestli už půjdu pracovat sama na sebe. Ale zatím to nechávám ve hvězdách a v rukou osudu. Takže co se stát má, to se stane. Jsem nervózní, ale těším se.

A co Vy? Co jste dnes dělali?
BNLíbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama