OBLÍBENCI | Červen 2018

30. června 2018 v 12:49 |  OBLÍBENCI
Tak jsem na tento formát článku přišla i já. Napadlo mě, že bych Vám mohla každý měsíc ukázat moje oblíbence a třeba Vám i něco doporučit.
Jako první tu mám parfém: Yoppy sexy glam
Tento parfém jsem dostala k narozeninám od babičky, protože věděla že už několik let používám parfém od Guessu. Takže mi pořídila tento od Yoppy a trefila se skvěle. Voní nádherně elegantně, není tak sladká a prostě tu vůni jsem si zamilovala hned. Je lehký a vydrží strašně dlouho. Stačí si ho nastříkat na tričko a cítíte ho třeba i druhý nebo třetí den. (Omlouvám se, nešlo mi to otočit)

Dále tu mám: knihu Mléko a med od Rupi Kaur
Abych řekla pravdu, tak jsem nikdy knihy nečetla. Nebavilo mě si jen tak sednout a číst několik hodin. Ale pak jsem všude na instagramu viděla, jak všichni začali číst tuto knihu. Má sice hodně stránek, ale na každé stránce je pár řádků. Je to poezie, na kterou jsem nikdy nebyla, ale tato mi dávala smysl, a i jsem se na některých stránkách našla. Takže doporučuji těm, co neradi čtou romány, ale zajímá je poezie. (Omlouvám se, nešlo mi to otočit)

Dostáváme se k věci do sprchy a tou je moje nová láska: Sprchový gel v pěně
Tuto pecku jsem dostala k narozeninám od tety. Nevím jestli to seženete v Čr, protože toto je z Německa. Je to úžasný. Voní to jako meruňka a je to taková bomba, že pak by jste si lehli do klubíčka a čuchali tu nádhernou vůni. Nikdy by mě nenapadlo, že by něco takovýho mohlo vydržet už měsíc. Myslela jsem si, že ta pěna bude hned pryč, protože toho musíte dát opravdu hodně, a ne. Mám to už řesně měsíc a je tam toho pořád hodně. Takže doporučuju.
PS:Mám na tom nasané SPRCHOVAT, ale to na tom nenajdete, napsala mi to tam teta, abych si to nespletla s deodorantem.Smějící se
(Omlouvám se, nešlo mi to otočit)

Jaký je Váš odblíbená věc?
BNLíbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama