Víkend|23.6.-24.6.2018

24. června 2018 v 10:30 |  MOJE DNY
Jak asi všichni víte, tak jsem od čtvrtka sama, protože mám přítele v Brně. Takže jsem 4,5 dne byla sama. Kromě toho, že jsem mu pořád psala a volala (berte s nadhledem) kdy už se vrátí. Našla si novou práci. Jsem taky nakupovala a byla s nejlepší kamarádkou. Byla jsem skoro každý den někde na pbdě, takže je teď složitý se vrátit zpátky do toho rožimu co byl než přítel odjel. A co si budeme povídat, kdo by si hned nezvyk chodit každý den na jídlo do restaurace.
Mám od pátku rovnátka, takže jsem ještě polovinu víkendu probrečela (ne do slova) kvůli bolesti zubů a hlavy. Nebudu Vám tady teď o nich něco psát, bude o tom samostatný článek. Ale už ho mám celkem v hlavě připravený. Takže snad brzo se můžete těšit.
Dneska mám v plánu jen ležet a čekat až se mi vrátí přítel. Nikdy jsem se na nikoho tak moc netěšila, jako právě dneska. I přes to, že jsem nikdy nebyla bez něj víc jak 2 dny = 1 noc, tak si myslím, že jsem to zvládla ukázkově. Prostě jsem zvyklá, že jsem s ním pořád, a když mi odjede na úplně druhou stranu republiky, tak to zvládám hůř. A lhát Vám nebudu. První 2 dny jsem probrečela celou noc, když mi volal aby mi popřál dobrou noc. Ale už je na cetě domů a já už konečně nebudu usínat s plyšákem v náručí.
Jsem i rda, že ten víkend končí, protože moje peněženka teď dost zabrečela, protože ne že bych si koupila hodně oblečení, ale rovnátka něco stojí, a kalhoty do práce jsem potřebovala, takže jsem běhala po městě a hledala čistě černý pohodlný kalhoty, které jsem našla dokonce až v GATE.
Přemýšlela jsem, že bych napsala článek o mé ranní rutině. Měli by jste zájem? Napište mi to do komentářů.
BNLíbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chtěli by jste abych napsala článek o:

Ranní rutina
Večerní rutina

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama