Červenec 2018

Oslava, práce,moje pleť

Včera v 22:14 | BN |  MOJE DNY
Ahoj vítám Vás u nového článku.
Jako první bych se chtěla omluvit za to, že nebyly pár dní články. Je toho hodně a nestíhám skoro svůj život a do toho ještě blog.
Poslední dny jsem jenom v práci. Přijdu z práce, dám si vyprat oblečení a pomalu zase do práce jdu. Teď mám 2 dny volno a pak mě zase čekají 3 dny práce. Nemusela bych tam být tolik, ale chci z toho taky mít nějaký pořádný výdělek a ne abych si tam chodila na 10 hodin běhat po restauraci za pár tisíc. To tam radši budu dýl.
Včera jsem byla na rodinný oslavě ve Vejprtech, a zase jsme se viděli všichni po roce společně. Porovnali jsme kdo se jak změnil, kdo je těhotná a kdo porodil. Je divný, že moje sestřenice, která je o 7měsíců starší jak já už za 3 měsíce bude rodit. Připadám si staře (haha). Lidé v mém věku už mají většinou 1 dítě a já přemýšlím nad tím, jaký obor chci studovat dál. Takže nad nějakým dítětem ani nepomyslím. Ano, občas si štěně beru do náruče a ptám se jak by mi miminko slušelo, ale nemyslím to zatím vážně. Přijeli všechny tetičky a strýčkové, dědové a babičky, a vzpomínali na to jak někdo byl před jakým rokem takový a takový.
S přítelem chvilkama přemýšlíme o novém bytě. Kde budeme bydlet a jak to zařídíme a takové věci. Nejradši bych si vzala nejdůležitější věci a šla bydlet jinam. Jenže všichni víme, že to tak rychle nejde a budeme muset ještě čekat nějakou dobu. Všechna ta práce moje i přítele teď zabýrá dost času. Za pár týdnů zase začne přítel trénovat a začnou tréninky i zápasy a nějaké ty výjezdy, takže to asi vše zase necháme na příští rok. Jak tak přemýšlím, tak tenhle rok plánujeme a až příští vše budeme plnit. Ale niní kam pospíchat. My jsme mladý a času je dost. Aspoň do tý doby poznáme, jestli to spolu opravdu dotáhneme až tak daleko.
Jak začalo léto a já se přestala líčit (jen do práce si dělám stíny a rtěnku a občas rozjasňovač), tak se mi zlepšila pleť. Nemusím se stresovad nad školou a ani jestli se stihnu odlíčit nebo ne. A pořád jsem musela přemýšlet, jestli se spotím a jestli bude pršet, aybch si vzala líčení sebou. Nemusím nad ničím takovým přemýšlet a je mi dobře. A hlavně já jako alergička, který 24/7 slzí oči a pořád smrká - tak mě nebaví pořád koukat jestli nemám někde něco rozmazanýho. A hlavně je nejkrásnější pocit přijít domů, umýt si obličej a ruce a za 10min už ležet v posteli. Hlavně v tomhle vedru si nic navíc nedáváte na obličej a Váš obličej může krásně dýchat, aniž by mu něco bránilo. Není ani hezké, když máte make-up a začnete se potit. Všude Vám to stýká, lesknete se a pak máte flekatý obličej, protože ne na každém místě Vám jde pryč makeup stejně.
Jdu si udělat nějaký salát a koukat na Sex ve městě a pak spát.
Co jste dnes dělali Vy?

Microblading obočí

Čtvrtek v 0:38 | BN |  SEBEVĚDOMÍ
Když jsem byla menší, měla jsem obočí velmi husté a bez tvaru. Nijak jsem se o něj nestarala a nechala růst, tak jak rostlo. Pak přišla puberta a začala jsem si všímat jaké obočí mají ostatní holky a jaké obočí mám já. Vzala jsem si mamky pinzetu a snažila se napodobit tvar obočí jedný blogerky. Je jasné, že moje 14i leté já hned na poprvé neudělá stejné obočí jako 18i letá blogerka, která si obočí nechávala dělat od kosmetiček. No a jak jsem trhala a trhala, tak jsem si ho celé úplně zkazila. Každé obočí jsem měla jiné, a také jsem trhala moc, takže z mého hustého obočí se staly 2 tenké čárky. Když to viděla mamka, vzala mě ke kosmetičkám a nějakou dobu mi udržovaly nějaký tvar, aby mi z těch čárek vzniklo husté obočí. Asi další 2roky jsem chodila na kosmetiku, až mi to přišlo zbytečné a já si myslela, že bych se o své obočí a svůj tvar mohla starat sama. Jenže p. kosmetička mi na obočí dávala nějaký olejíčky, které já doma neměla. Po pár letech mi obočí začalo vypadávat, a zustalo mi místo obočí přibližně 10 chloupků. Pořád jsem doufala, že mi to začne dorůstat normálně. Jenže to se nestalo. Projížděla jsem nějaké tipy na dorůstání obočí a vyjela mi reklama na microblading. Začala jsem si o tom více zjišťoat a čím více jsem četla, tím více jsem byla rozhodnuta, že to jednou podstoupím. A dnes je ten den. K narozeninám jsem dostala od mamky voucher na microblading obočí u p. Sofii, a bylo to úžasné a s výsledkem jsem maximálně spokojená.
Co je to microblading?
Technologie permanentního makeupu. Tato metoda je zatím jediná, která dokáže napodobit přirozené obočí. Provádí se pomocí speciálních jehel a čepelky a ručně. Microblading se provádí vykreslováním jednotlivých chloupků obočí. Celý proces trvá 60-90min.
Postup.
Když jsem přišla, tak si mě paní Sofia prohlídla. Podívala se mi na mé obočí neobočí a probraly jsme proč to mohlo dojít až do takovéhle fáze obočí. Řekla mi vše co mi bude dělat a jak to bude probíhat. Co smím a nesmím, jak dlouho se obočí bude hojit a jak se o něj starat. Lehla jsem si na lehátko a p. Sofia mi na obočí nanesla lokální anstezii. Nechala ji 30min působit a potom si mě posadila a pořešily jsme tvar. Udělala mi nákres a pak domluvily detaily až do doby, kdy jsme obě byly spokojené. Lehla jsem si a vše mi popisovala, co bude dělat. Nebolelo to, jen chvílemi to bylo nepříjemné. Ale dalo se to vydržet.
Cena.
Za luxus se platí. Já to dostala k narozeninám, ale cenu jsem viděla a bylo to 4 999Kč. Ve většině případech se to pohybuje kolem 4-7 tisíc.
Místo.
Dělala mi to úžasná paní Sofia ze salonu Viasofia Make-up studio v Praze. Je milá, krásná a profesionální. Vše Vám vysvětlí a poradí. A celá ta doba strávená s paní Sofiou byla úžasná. Jsem si jista, že jsme se neviděly naposledy.

Pokud máte nějaké otázky, tak se můžete zeptat v komentářích. Máte nebo jste někdy přemýšlely o microbladingu?
BNLíbající

Horní fotka: Dnes ráno
Spodní fotka: Pár minut po

Můj den|10.5.2018

Středa v 3:20 MOJE DNY
Je zase brzo ráno a já zase nemůžu spát. Je to přes 30hodin co jsem nespala, takže jsem se rozhodla, že Vám napíšu o mém včerejším dni.
Ráno jsem se probudila úplně bez bolestí. Neměla jsem bolesti, hlad ani na nic chuť. Takže jsem toho musela využít a jít koupit mamce dárek, protože měla včera svátek. A protože má nejvíc ráda nugát, tak jsem jí koupila půl kila nugátu. Má špatný cukr (nebo něco takovýho), takže chodí často na odběry a kontroly krve, takže si ten nugát vychutná až ve čtvrtek po odběrech. Hned jsem zůstala s mamkou a přítel šel s jeho bratry ven, takže jsme každý byl se svou rodinou. Po pár hodinách jsme se sešli a šli se projít. Celý den bylo hnusně, takže jsme museli využít chvilky co nepršelo. Volali mi z práce, takže jsem si zase přidala pár směn navíc. Jsem zvědavá jak tohle všechno zvládnu, protože od konce června jsem ve strašným stresu a spěchu, a už na sobě cítím jak jsem pomalu více a více vyčerpaná. Vždy jdu z extrému do extrému, z nejvíce nadšený a strašně do všeho hrr, do úplného vyčerpání. A pak strašně rychle onemocním.
Zítra. Teda už dnes jedu za pár hodin do Prahy na 6Dmicroblading obočí, do jednoho luxusního salónu. Nechci to teď vše rozebírat, ale zítra Vám o tom určitě napíšu článek, protože jsem na to zvědavá i já sama. Nikdy jsem nic takového neměla, a vždy o tom snila a přemýšlela, že jsem se rozhodla, že si udělám konečně radost.

Co jste včera dělali Vy? Napište mi to do komentářů.
Jdu si připravit nějaké věci, které si budu brát sebou, ať nic nezapomenu.
BNLíbající

Můj den 10.7.2018| 17 hodin bez spánku

Úterý v 4:15 MOJE DNY
Včera jsem měla strašný den, od rána se mi nic nedařilo. Byla jsem bez nálady a na co jsem sáhla, tak se pokazilo. Byla jsem z toho selá na nervy, ale pořád jsem doufala, že se něco zlomí a bude to dobrý. Jenže ne. V práci se také pokazilo všechno. Boleli mě klouby, a bolest mi vystřelovala do páteře. Ani rozchodit to nešlo. Když jsem šla domů, bylo mi už úplně všechno, ale byla jsem ráda, že už jdu konečně do postele. Když jsem přišla domů, šla jsem si udělat salát a odlíčit. Byla jsem tak unavená, že jsem byla ráda, že už konečně jdu do postele. Jenže jsou 4 hodiny ráno, a já píšu tento článek a v televizi koukám na sex ve městě. Když tak počítám, a přemýšlím, tak jsem vzhůrů nějakých 17hodin. Přemýšlela jsem, že bych zkusila nějaký tipy na usnutí, ale prášky se mi brát nechtějí, a pít nějaký uklidňující čaje, to taky nechci, protože čaje takhle v noci mi nechutnají. Nevím proč, ale chutnají jinak, než ty k snídani a večeři. Takže přemýšlím, že pojedu nonstop. Budu doufat, že se to nějakým způsobem všechno přejde, a bude se zase všechno dařit. Nejsem zvyklá být tolik hodin vzhůrů, jsem taková babička v tomhle. Pomalu v 10 jsem schopná usnout úplně kdekoliv. A teď tady sedím a přemýšlím o svém životě, projíždím pinterst a nejradši bych přestěhovala celý byt, podle obrázků. Jenže zase tolik sily nemám. Dnes spím zase sama, protože přítel je u svýho taťky a pomáhá mu s plotem, tak ať každý den nemusí jezdit tam a zpátky. Takže jsem zase v ložnici sama.
Nějak nejsem pořád unavená, takže píšu články dopředu. Tak se máte na co těšit.

Je tu někdo, kdo má časté problémy se spánkem?
BNLíbající

Dnešní TAG

8. července 2018 v 22:34 TAG
Ahoj, vítám tě u dnešního tagu. Mám náladu na nějaký tag, a i se tím něco o mně dozvěděli.
Značka bot ? Adidas
Mám sourozence ? Ano, 2
Líbí se mi někdo ? Ano
Jsem ve vztahu ? Ano
Jsem šťastný ? Nejvíce
Zklamala jsem se už v někom ? A v mnoho lidech
Oblíbené číslo ? 1, 31
Oblíbená barva ? černá, bílá, šedá, červená
Co právě poslouchám ? Big Shaq - Man's not hot
Jsem na fb každý den ? Ne
Jsem se sebou spokojený ? Ano jsem
Poznám takového člověka, který je do mě zamilovaný ? Ano
Mám piercing ? Ano 2
Mám tetování ? Ne
Zima nebo léto ? Léto
Jaro nebo podzim ? Jaro
Barva mých očí ? šedo-modro-zelená
Co dělám ráda ? cvičím
Moje nejoblíbenější pohádka ? Teď asi žádná
Kouřím ? Ne
Barva mých přírodních vlasů ? špinavá blod
Kdy mám svátek ? 21.12.
Kdy mám narozeniny? 31.5.
Moje nejoblíbenější čokoláda? Milka
Mám domácí zvířata ? Ano, rybičky
Oblíbený film ? Ďábel nosí Pradu
Jsem žárlivý tip ? Ano
Umím udržet tajemství ? Ano
Jméno nejlepší kamarádky / kamaráda ? Týnka
Chybí mi teď někdo ? Ano
Značka mého telefonu ? Samsung
Oblíbený alkohol ? Aperol, Frisko, Pivo
Kterou barvu nemám ráda ? žlutá
Pro koho bych i zabíjela? Pro přítele, kamarády a rodinu
Počáteční písmeno křestního jména toho, koho chci ? S
Oblíbené jídlo ? čína
Udělal jsem už něco v hněvu čeho jsem litoval ? jo
Hrabe mi často ? ne
Co dělám ? Číšnice
Škola, nebo práce ? obojí
Chodím na Facebook přes mobil ? Občas
Jaké jídlo mi nechutná ? rizoto
Je takové zvíře kterého se bojím ? Pavouci
Oblíbený květ ? růže
Jaké lidi nemám rád ? falešný
Miluji horory ? ne
Věřím na duchy ? ano
Mám takového kamaráda na kterého se vždy můžu spolehnout ? ano, Týnku

Kdybych byl milionář co bych dělal s penězi ? Šetřila

Jde mi o vzhled nebo o vnitřek ? obojí

Na co se podívám jako první na holce/klukovi ? ? zuby, obočí, boty
Pomohl bych i neznámé osobě ? ano
Nadávám? občas
Co je nejdůležitější na světě ? pre mňa? rodina, kamarádi, přítel, práce, škola
Hraju na nějaký nástroj ? ne
Když jsem poprvé viděl Titanic, plakala jsem ? ano
Jakou barvu má tričko, které mám právě na sobě ? šedou
Oblíbený seriál ? 13rw

Kdyby Vás ještě něco zajímalo, tak se zeptejte v komentářích.
BNLíbající

Filmový festival Karlovy Vary

7. července 2018 v 11:00 MOJE DNY
Včera jsem byla s mojí rodinou v Karlových Varech. Nejdřív nebylo v olánu, že by jsme někam vůbec jeli, ale nikde jsme jako rodina dlouho nebyli. Takže já byla do 14hod s přítelem a pak jsme se rozloučili. To znamená, že jsem dnes zase spala bez něj Smějící se.
Přijeli jsme do Varů a nikde bylo kde zaparkovat, všude plno. Takže jsme do varů přijeli v 15hod a zaparkovali až po 50min hledání místa, které by nebylo někde v zákazu. Našli jsme takové velké parkoviště, kde byly 2 poslední místa. Tak jsme jedno našli a pěšky vyrazili. Nějakých pár petrů jsme ani nevěděli jestli jsme vůbec dobře, protože nikde žádní lidé. Ale jak jsme se začali blížit k centru, tak lidí bylo víc a víc. Nakonec jsme dorazili do ulice plné lidí. Pro mě jako introverta to bylo něco strašného, ale naknec to nebylo tak zlé. Šli jsme dál a dál a došli jsme k jídlu a červenému koberci - kde zrovna nikdo nebyl. Na instagramu jsem viděla tolik lidí co tam měli být, a zrovna jsem se se všemi minula. Takže jsem viděla jenom Fandu z Ulice (kdo kouká ten víSmějící se). Když jsme došli na náměstí, tak tam byl nějaký program, a zrovna tam probíhala autogramiada lidí z nějakých českých filmů, a také tam byl parkur. Na to, že já na ten parkur nejsem, tak tohle bylo hezký. Jenže v tom nejhorším mě začaly opět bolet kolena a kyčle a bolesti mi šly do zad a páteře. Takže jsem tam musela chodit, abych tu bolest rozchodila.
Když jsme se vraceli, tak jsme hledali nějaký stánek s jídlem. My s mamkou milujeme burgery, a když před námi byl velký stánek s nimi, bylo jasné kam s mamkou vyrazíme na večeři. Daly jsme si obě burger s rozpečeným čedarem. Byl výbornej. Sice malej, ale fakt dobrej. Oba bráchové chtěli do McDonaldu tak jsme se vydali zpátky k autu. Do Mc a domů.
Bylo to úžasný, taková úžasná atmosféra a doufám, že nějaký příští roky tam pojedeme i s přítelem.

Chtěla jsem Vám sem dát obrázek toho Burgeru, ale byl by na ležato a to nechci, takže to pořeším a snad příště.
Byl jste někdo také na Filmovým festivalu v Karlových Varech? Napište mi to do komentářů.
BNLíbající

Můj den|5.7.2018

5. července 2018 v 15:00 MOJE DNY
Takže mám za sebou noc co jsem zase spala sama. Bylo to strašný, protože jsem se v noci probudila s bolestma kloubů zase a hmatala jsem po příteli aby mi pomohl a podal prášky, a když jsem nenahmatala jeho rameno tak mi došlo, že jsem v ložnici vlastně sama. Takže jsem musela sebrat všechnu sílu a s bolestma dojít do kuchyně pro léky. Dala jsem si do vlasů před spaním kokosový olej, protože po těch dnech na chatě - co jsme byli skoro pořád jen venku na sluníčku, ty vlasy byly hodne suchý. I přes to, že je nemm suchý ani mastný - tak jsem je měla příšerný. Ráno jsem je umyla, a mám je zase konečně krásně lesklý a kudrnatý, a také hlavně vyživený. Já říkám pořád, že ten kokosový olej je zázrak.
Také mám od rána nízký tlak, takže tak nějak pořád polehávám, ale to mi za chvíli skončí, protože musím od 18hod. do práce, a budu tam až do půl 1, takže žádná sláva, ale musím to vydržet. Když chci cestovat a někam to někdy dotáhnout - tak k tomu potřebuju i peníze. A hlavně se jen tak nevzdám, takže si koupim hroznový cukr a půjdu do práce.Doufám, že to bude v klidu. A když je přítel pryč, tak aspoň nebudu jenom doma. Přijede pro mě taťka a pojedu s ním domů, protože se bojí aby se mi něco takhle pozdě nestalo. V 1 ráno ve městě nejsou moc příjemní lidé a ten strach nahnat umí.
Vůbec se mi v těch velkých teplotách nechce malovat, ale jsem spálená a půjdu mezi lidi, tak ať nevypadám jak rajče. Hlavně moje obočí vůbec není na výstavu, tak i kvůli tomu to nějaký ten makeup bude chtít. Za 6 dní jedu do Prahy na microblading, takže až budu po zákroku, tak Vám o tom určitě napíšu článek. Těším se, ale i se bojím, protože tento zákrok podstoupím poprvé, takže uvidím. Snad to dopadne podle mých představ.
Mám na něco chuť, tak asi udělám nějaký ovocný salát. Ovoce mám teď doma opravdu hodně, tak ať mi to neleží jen v lednici. Potom se začnu chystat do práce. Musím ještě do města, tak ať vše stíhám s nějakou časovou rezervou.

Co máte na dnešek v plánu? Napište mi to do komentářů.
BNLíbající

Chata s přítelem|1.-4.7.2018

4. července 2018 v 14:00 MOJE DNY
Je to asi hodina co jsem se vrátila domů. Byla jsem s přítelem na jeho táty chatě. Je se svojí přítelkyní na Moravě a nám nechal prázdný barák. Měla jsem tam být s přítelem od pondělí do středy, ale nakonec to vyšlo tak, že jsem tam jela za přítelem už v neděli. Dnes jsem musela zpátky domů, protože jdu zítra do práce a pak už se mi vrátí i přítel.
Byli to nádherně užitý 4 dny, protože jsme konečně byli sami a nebyli jsme pořád v davu lidí, kteří nás zbytečně rozhádali. Takže v neděli 1.7. za námi z vedlejší vesnice přijel přítele bratr. Byli jsme se projít. Když jsme se vátili tak hráli s přítelem fotbal 1 na 1 a já kvůli mým bolestem kloubů jsem ležela v síti a koukala na to, jak se snaží jeden druhému vzít míč a dát gol. To je tak, když chodím s bývalým fotbalistou. Jedla jsem si ananas, opalovala se a celá se osypala - jo, as mám i na ananas alergii.
V pondělí 2.7. jsme s přítelem začali natírat bránu, kterou chtěl natřít přítele taťka, ale on to udělal za něj. Bylo to strašný, protože ta barva byla jak lepidlo a vůbec to nešlo natírat. Mysleli jsme si, že to uděláme vše najednou, ale já chytla úpal, takže jsem zbytek dne proseděla u záchoda a proležela v posteli, a přítel mi chtěl být na blízku - takže to dopadlo tak, že jsme to dodělávali druhý den.
V úterý 3.7. jsme dokončovali barvení brány, a rozhodli se, že by jsme mohli pozvat kamarády a udělat grilovačku. Mě bylo pořád zle, ale i tak jsem to nechtěla kazit a souhlasila. Celý den jsme připravovali gril a masa na grilování. Odpoledne jsme jeli vyzvednout 2 kamarády do města kde bydlíme, takže jsme je naložili a jeli nakoupit, aby i oni měli možnost si něco koupit. Tam jsme se ještě potkali s naším dalším kamarádem, který k nám pak měl přijet. Takže jsme odjeli hned k nám takhle všichni. Grilovali jsme, bavili se a kluci i pili. Já alkohol moc nemusim, ale měla jsem 1 frisko a pár sklenic piva. Kluci pili o něco víc, ale já opravdu moc ten alkohol nemusim. Klusi spali u nás, takže se ani odvoz a kdo řídí - nemuselo řešit.
Dnes ve středu 4.7. jsme jen uklízeli po večeru. Balilo se a začalo loučení. Já jsem odjezd klasicky probrečela, protože jsem na 2 noci opustila přítele (Smějící se) - a hlavně jsem strašně ubrečená poslední dobou. Takže jsme se rozloučili a já šla na autobus s klukama. Pak jsem dojela domů, udělala si oběd a teď sedím u stolu a koukám na postel, kde mám věci z chaty a čeká mě třídění čistého a špinavého prádla. Budu tu muset ještě uklidit, protože jak jsem balila, tak je tady šílený bordel.
Takže tímhle bych ukončila ty 4 dny na chatě. 4dny klidu a štěstí, a zase se vracím do toho režimu práce - práce - práce. Asi se budu i něco málo učit, protože 2 měsíce, a já první půl rok nebyla na tom oboru na kterým jsem. Takže abych to dohnala a mohla pravou nohou vstoupit no dového roku. Přece jenom ty 2 měsíce utečou strašně rychle.

Co máte přes léto v plánu Vy? Napište mi to do komentářů!
BNLíbající