Chata s přítelem|1.-4.7.2018

4. července 2018 v 14:00 |  MOJE DNY
Je to asi hodina co jsem se vrátila domů. Byla jsem s přítelem na jeho táty chatě. Je se svojí přítelkyní na Moravě a nám nechal prázdný barák. Měla jsem tam být s přítelem od pondělí do středy, ale nakonec to vyšlo tak, že jsem tam jela za přítelem už v neděli. Dnes jsem musela zpátky domů, protože jdu zítra do práce a pak už se mi vrátí i přítel.
Byli to nádherně užitý 4 dny, protože jsme konečně byli sami a nebyli jsme pořád v davu lidí, kteří nás zbytečně rozhádali. Takže v neděli 1.7. za námi z vedlejší vesnice přijel přítele bratr. Byli jsme se projít. Když jsme se vátili tak hráli s přítelem fotbal 1 na 1 a já kvůli mým bolestem kloubů jsem ležela v síti a koukala na to, jak se snaží jeden druhému vzít míč a dát gol. To je tak, když chodím s bývalým fotbalistou. Jedla jsem si ananas, opalovala se a celá se osypala - jo, as mám i na ananas alergii.
V pondělí 2.7. jsme s přítelem začali natírat bránu, kterou chtěl natřít přítele taťka, ale on to udělal za něj. Bylo to strašný, protože ta barva byla jak lepidlo a vůbec to nešlo natírat. Mysleli jsme si, že to uděláme vše najednou, ale já chytla úpal, takže jsem zbytek dne proseděla u záchoda a proležela v posteli, a přítel mi chtěl být na blízku - takže to dopadlo tak, že jsme to dodělávali druhý den.
V úterý 3.7. jsme dokončovali barvení brány, a rozhodli se, že by jsme mohli pozvat kamarády a udělat grilovačku. Mě bylo pořád zle, ale i tak jsem to nechtěla kazit a souhlasila. Celý den jsme připravovali gril a masa na grilování. Odpoledne jsme jeli vyzvednout 2 kamarády do města kde bydlíme, takže jsme je naložili a jeli nakoupit, aby i oni měli možnost si něco koupit. Tam jsme se ještě potkali s naším dalším kamarádem, který k nám pak měl přijet. Takže jsme odjeli hned k nám takhle všichni. Grilovali jsme, bavili se a kluci i pili. Já alkohol moc nemusim, ale měla jsem 1 frisko a pár sklenic piva. Kluci pili o něco víc, ale já opravdu moc ten alkohol nemusim. Klusi spali u nás, takže se ani odvoz a kdo řídí - nemuselo řešit.
Dnes ve středu 4.7. jsme jen uklízeli po večeru. Balilo se a začalo loučení. Já jsem odjezd klasicky probrečela, protože jsem na 2 noci opustila přítele (Smějící se) - a hlavně jsem strašně ubrečená poslední dobou. Takže jsme se rozloučili a já šla na autobus s klukama. Pak jsem dojela domů, udělala si oběd a teď sedím u stolu a koukám na postel, kde mám věci z chaty a čeká mě třídění čistého a špinavého prádla. Budu tu muset ještě uklidit, protože jak jsem balila, tak je tady šílený bordel.
Takže tímhle bych ukončila ty 4 dny na chatě. 4dny klidu a štěstí, a zase se vracím do toho režimu práce - práce - práce. Asi se budu i něco málo učit, protože 2 měsíce, a já první půl rok nebyla na tom oboru na kterým jsem. Takže abych to dohnala a mohla pravou nohou vstoupit no dového roku. Přece jenom ty 2 měsíce utečou strašně rychle.

Co máte přes léto v plánu Vy? Napište mi to do komentářů!
BNLíbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama