Co mi dělá radost?

16. července 2018 v 22:17 | BN |  LIFESTYLE
Ahoj, vítám vás u nového článku, chtěla bych se s vámi podělit o tom co mi dělá největší radost.
Procházím teď takovým obdobím, kdy je pro mě vše složité a potřebovala by jsem aby za mě někdo rozhodoval, jaká rozhodnutí jsou správná, a která naopak ta špatná. I když je zrovna to špatné období, rozhodla jsem se, že zapřemýšlím nad tím, co mi dělá radost a díky čemu, si začnu uvědomovat i krásy toho života. Nemyslím to tak, že z ničeho nic teď budu mít skvělý období a všechno se rozplyne. To ne, ale z nějaké části budu myslet i na té krásy.

S.
Přítel, to je človék, se kterým jsem prožila tolik krásného času. A prožívám i do teď. I když tam jsou některé momenty, kdy jsem si říkala, že půjdeme asi každý jiným směrem, že takhle to už nepůjde, se to celé obrátilo. Prožíváme to nejkrásnější období lásky. Jsme mladí a i přes to jak náš vztak je složitý, tak doufám, že se to jednoho dne zlomí a bude to vše jen a jen pozitívní. Ano, když je to až moc lehké, tak to nemá cenu. Ale my a náž vztah jsme toho zvládli už tolik, že nějaký ten čas od překážek by neuškodil. A přes to, kolik lidí říkalo, že nám to nevydrží, že max. týden. Tak teď můžou jen koukat a závidět.

CESTOVÁNÍ
Už od malička byl můj sen cestování. Chtěla jsem poznat všechna města a všechny kultury. Lakují mě hlavně ta místa kam nejezdí každý. Nepotřebuji mutně x tisíc kilometrů lítat abych si dokázala odpočinout. Ano, láká mě se podívat do Ameriky, ale nechci do NY, kde byl každý (i když věřím, že to musí být kouzelný). Ale protože jsem skromná, stačí mi jet na pár dni do nějaké vesničky nebo města v ČR a já si to dokážu užít. Chtěla bych cestovat hlavně přístí rok, protože na to bude více času než teď, a také aspoň budu mít větší jistotu než v tomto roce, přes to, co se teď děje a dít ještě bude.

SEBELÁSKA
Mnoho lidí teď může říct, že je to ''klišé'', ale dělám si radost i sama sobě. Ne jen tím, že za sebe utrácím a moc nešetřím co se týká mě a mého těla. Ale i tím, že mi udělá radost, když na svém těle pracu. Když se snažím najít si ten správný směr, který mi bude vyhovovat. Naučila jsem se poslouchat své tělo. Snažím se mít zdravou stravu, chodit běhat a cvičit. A baví mě, když cítím, že to tělo je po tom všem spokojené. Když vím, že pro to tělo nedělám nic špatného a ono se mi to pak vrací. Začala jsem se mít nějaký ten měsíc zpět ráda, i když nemám perfektní postavu, nelíbí se mi můj noc a nohy, ale kdo může říct, že má stejný nos jako někdo. Každý jsme jiný, a to je na tom to nejkrásnější. Proč být jako každá jiná, když můžeme být úplně jiná a originální.

Toto jsou 3 hlavní body co mi dělají největší radost. Je jasné, že jich je více, ale v tuto chvíli si jsem jista těmito 3.
A co je pro vás nejdůležitější?
BNLíbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama