Filmový festival Karlovy Vary

7. července 2018 v 11:00 |  MOJE DNY
Včera jsem byla s mojí rodinou v Karlových Varech. Nejdřív nebylo v olánu, že by jsme někam vůbec jeli, ale nikde jsme jako rodina dlouho nebyli. Takže já byla do 14hod s přítelem a pak jsme se rozloučili. To znamená, že jsem dnes zase spala bez něj Smějící se.
Přijeli jsme do Varů a nikde bylo kde zaparkovat, všude plno. Takže jsme do varů přijeli v 15hod a zaparkovali až po 50min hledání místa, které by nebylo někde v zákazu. Našli jsme takové velké parkoviště, kde byly 2 poslední místa. Tak jsme jedno našli a pěšky vyrazili. Nějakých pár petrů jsme ani nevěděli jestli jsme vůbec dobře, protože nikde žádní lidé. Ale jak jsme se začali blížit k centru, tak lidí bylo víc a víc. Nakonec jsme dorazili do ulice plné lidí. Pro mě jako introverta to bylo něco strašného, ale naknec to nebylo tak zlé. Šli jsme dál a dál a došli jsme k jídlu a červenému koberci - kde zrovna nikdo nebyl. Na instagramu jsem viděla tolik lidí co tam měli být, a zrovna jsem se se všemi minula. Takže jsem viděla jenom Fandu z Ulice (kdo kouká ten víSmějící se). Když jsme došli na náměstí, tak tam byl nějaký program, a zrovna tam probíhala autogramiada lidí z nějakých českých filmů, a také tam byl parkur. Na to, že já na ten parkur nejsem, tak tohle bylo hezký. Jenže v tom nejhorším mě začaly opět bolet kolena a kyčle a bolesti mi šly do zad a páteře. Takže jsem tam musela chodit, abych tu bolest rozchodila.
Když jsme se vraceli, tak jsme hledali nějaký stánek s jídlem. My s mamkou milujeme burgery, a když před námi byl velký stánek s nimi, bylo jasné kam s mamkou vyrazíme na večeři. Daly jsme si obě burger s rozpečeným čedarem. Byl výbornej. Sice malej, ale fakt dobrej. Oba bráchové chtěli do McDonaldu tak jsme se vydali zpátky k autu. Do Mc a domů.
Bylo to úžasný, taková úžasná atmosféra a doufám, že nějaký příští roky tam pojedeme i s přítelem.

Chtěla jsem Vám sem dát obrázek toho Burgeru, ale byl by na ležato a to nechci, takže to pořeším a snad příště.
Byl jste někdo také na Filmovým festivalu v Karlových Varech? Napište mi to do komentářů.
BNLíbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 megumi-sakamaki megumi-sakamaki | E-mail | Web | 7. července 2018 v 11:14 | Reagovat

Karlovy vary jsou pěkné

2 brunettenat brunettenat | 8. července 2018 v 20:42 | Reagovat

[1]: Souhlasím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama