Microblading obočí

12. července 2018 v 0:38 | BN |  SEBEVĚDOMÍ
Když jsem byla menší, měla jsem obočí velmi husté a bez tvaru. Nijak jsem se o něj nestarala a nechala růst, tak jak rostlo. Pak přišla puberta a začala jsem si všímat jaké obočí mají ostatní holky a jaké obočí mám já. Vzala jsem si mamky pinzetu a snažila se napodobit tvar obočí jedný blogerky. Je jasné, že moje 14i leté já hned na poprvé neudělá stejné obočí jako 18i letá blogerka, která si obočí nechávala dělat od kosmetiček. No a jak jsem trhala a trhala, tak jsem si ho celé úplně zkazila. Každé obočí jsem měla jiné, a také jsem trhala moc, takže z mého hustého obočí se staly 2 tenké čárky. Když to viděla mamka, vzala mě ke kosmetičkám a nějakou dobu mi udržovaly nějaký tvar, aby mi z těch čárek vzniklo husté obočí. Asi další 2roky jsem chodila na kosmetiku, až mi to přišlo zbytečné a já si myslela, že bych se o své obočí a svůj tvar mohla starat sama. Jenže p. kosmetička mi na obočí dávala nějaký olejíčky, které já doma neměla. Po pár letech mi obočí začalo vypadávat, a zustalo mi místo obočí přibližně 10 chloupků. Pořád jsem doufala, že mi to začne dorůstat normálně. Jenže to se nestalo. Projížděla jsem nějaké tipy na dorůstání obočí a vyjela mi reklama na microblading. Začala jsem si o tom více zjišťoat a čím více jsem četla, tím více jsem byla rozhodnuta, že to jednou podstoupím. A dnes je ten den. K narozeninám jsem dostala od mamky voucher na microblading obočí u p. Sofii, a bylo to úžasné a s výsledkem jsem maximálně spokojená.
Co je to microblading?
Technologie permanentního makeupu. Tato metoda je zatím jediná, která dokáže napodobit přirozené obočí. Provádí se pomocí speciálních jehel a čepelky a ručně. Microblading se provádí vykreslováním jednotlivých chloupků obočí. Celý proces trvá 60-90min.
Postup.
Když jsem přišla, tak si mě paní Sofia prohlídla. Podívala se mi na mé obočí neobočí a probraly jsme proč to mohlo dojít až do takovéhle fáze obočí. Řekla mi vše co mi bude dělat a jak to bude probíhat. Co smím a nesmím, jak dlouho se obočí bude hojit a jak se o něj starat. Lehla jsem si na lehátko a p. Sofia mi na obočí nanesla lokální anstezii. Nechala ji 30min působit a potom si mě posadila a pořešily jsme tvar. Udělala mi nákres a pak domluvily detaily až do doby, kdy jsme obě byly spokojené. Lehla jsem si a vše mi popisovala, co bude dělat. Nebolelo to, jen chvílemi to bylo nepříjemné. Ale dalo se to vydržet.
Cena.
Za luxus se platí. Já to dostala k narozeninám, ale cenu jsem viděla a bylo to 4 999Kč. Ve většině případech se to pohybuje kolem 4-7 tisíc.
Místo.
Dělala mi to úžasná paní Sofia ze salonu Viasofia Make-up studio v Praze. Je milá, krásná a profesionální. Vše Vám vysvětlí a poradí. A celá ta doba strávená s paní Sofiou byla úžasná. Jsem si jista, že jsme se neviděly naposledy.

Pokud máte nějaké otázky, tak se můžete zeptat v komentářích. Máte nebo jste někdy přemýšlely o microbladingu?
BNLíbající

Horní fotka: Dnes ráno
Spodní fotka: Pár minut po
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama