Můj den|10.5.2018

11. července 2018 v 3:20 |  MOJE DNY
Je zase brzo ráno a já zase nemůžu spát. Je to přes 30hodin co jsem nespala, takže jsem se rozhodla, že Vám napíšu o mém včerejším dni.
Ráno jsem se probudila úplně bez bolestí. Neměla jsem bolesti, hlad ani na nic chuť. Takže jsem toho musela využít a jít koupit mamce dárek, protože měla včera svátek. A protože má nejvíc ráda nugát, tak jsem jí koupila půl kila nugátu. Má špatný cukr (nebo něco takovýho), takže chodí často na odběry a kontroly krve, takže si ten nugát vychutná až ve čtvrtek po odběrech. Hned jsem zůstala s mamkou a přítel šel s jeho bratry ven, takže jsme každý byl se svou rodinou. Po pár hodinách jsme se sešli a šli se projít. Celý den bylo hnusně, takže jsme museli využít chvilky co nepršelo. Volali mi z práce, takže jsem si zase přidala pár směn navíc. Jsem zvědavá jak tohle všechno zvládnu, protože od konce června jsem ve strašným stresu a spěchu, a už na sobě cítím jak jsem pomalu více a více vyčerpaná. Vždy jdu z extrému do extrému, z nejvíce nadšený a strašně do všeho hrr, do úplného vyčerpání. A pak strašně rychle onemocním.
Zítra. Teda už dnes jedu za pár hodin do Prahy na 6Dmicroblading obočí, do jednoho luxusního salónu. Nechci to teď vše rozebírat, ale zítra Vám o tom určitě napíšu článek, protože jsem na to zvědavá i já sama. Nikdy jsem nic takového neměla, a vždy o tom snila a přemýšlela, že jsem se rozhodla, že si udělám konečně radost.

Co jste včera dělali Vy? Napište mi to do komentářů.
Jdu si připravit nějaké věci, které si budu brát sebou, ať nic nezapomenu.
BNLíbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama