Můj den|5.7.2018

5. července 2018 v 15:00 |  MOJE DNY
Takže mám za sebou noc co jsem zase spala sama. Bylo to strašný, protože jsem se v noci probudila s bolestma kloubů zase a hmatala jsem po příteli aby mi pomohl a podal prášky, a když jsem nenahmatala jeho rameno tak mi došlo, že jsem v ložnici vlastně sama. Takže jsem musela sebrat všechnu sílu a s bolestma dojít do kuchyně pro léky. Dala jsem si do vlasů před spaním kokosový olej, protože po těch dnech na chatě - co jsme byli skoro pořád jen venku na sluníčku, ty vlasy byly hodne suchý. I přes to, že je nemm suchý ani mastný - tak jsem je měla příšerný. Ráno jsem je umyla, a mám je zase konečně krásně lesklý a kudrnatý, a také hlavně vyživený. Já říkám pořád, že ten kokosový olej je zázrak.
Také mám od rána nízký tlak, takže tak nějak pořád polehávám, ale to mi za chvíli skončí, protože musím od 18hod. do práce, a budu tam až do půl 1, takže žádná sláva, ale musím to vydržet. Když chci cestovat a někam to někdy dotáhnout - tak k tomu potřebuju i peníze. A hlavně se jen tak nevzdám, takže si koupim hroznový cukr a půjdu do práce.Doufám, že to bude v klidu. A když je přítel pryč, tak aspoň nebudu jenom doma. Přijede pro mě taťka a pojedu s ním domů, protože se bojí aby se mi něco takhle pozdě nestalo. V 1 ráno ve městě nejsou moc příjemní lidé a ten strach nahnat umí.
Vůbec se mi v těch velkých teplotách nechce malovat, ale jsem spálená a půjdu mezi lidi, tak ať nevypadám jak rajče. Hlavně moje obočí vůbec není na výstavu, tak i kvůli tomu to nějaký ten makeup bude chtít. Za 6 dní jedu do Prahy na microblading, takže až budu po zákroku, tak Vám o tom určitě napíšu článek. Těším se, ale i se bojím, protože tento zákrok podstoupím poprvé, takže uvidím. Snad to dopadne podle mých představ.
Mám na něco chuť, tak asi udělám nějaký ovocný salát. Ovoce mám teď doma opravdu hodně, tak ať mi to neleží jen v lednici. Potom se začnu chystat do práce. Musím ještě do města, tak ať vše stíhám s nějakou časovou rezervou.

Co máte na dnešek v plánu? Napište mi to do komentářů.
BNLíbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama