Napadený muž - žralokem

12. srpna 2018 v 16:11 | BN |  LIFESTYLE
Nějak jsem toto téma neřešila, ale slyšela jsem to ve zprávách v tv, a začala to číst i na intrnetu. Začala jsem o tom přemýšlet a rozhodla se, že svůj názor napíšu sem. Ano, nemusíte se mnou všichni hned souhlasit, ale byla bych ráda, kdyby jste mi svůj názor napsali do komentářů.
Žralok napadl Českého muže, když byl na dovolené v Egyptě. Muž byl na dovolené s jeho rodinou, a šli se potápět. Muž skočil do moře, a rozkousal ho žralok. Muž na následky zranění zemřel. Řešilo se s Egypskými úřady a pojišťouvnou, aby se tělo převezlo do ČR.
Napsala jsem to sem pro ty, co o tom nic neví, tak aby i oni mohli být trochu v ději.
Zjistilo se, že obchodníci, kteří lodí převáželi dobytek, tak některá zvířata nelgálně vzhazovali do moře. To je i důvodem, proč to přiláká žraloka, blíže k lidem. Proto je možnost, že žralok byl přilákán právě obchodníky na dobytek, a pak spatřil muže ve vodě, a je jasné, že predátor zaútočil. Moře je teritoriem a domovem právě žraloků, a je jasné, že napadnou každého, kdo jim to naruší. Lidé si myslí, že moře patří nám lidem, aby jsme se kde mohli koupat. Ale to není pravda. Moře je domovem různých zvířat a i predátorů, takže jejich reakce je jasná.
A teď se dostaneme k té vážnější věci. Žraloka, který muže rozkousal, chtějí zabít. Ale proč? Kvůli tomu, že si chránil svůj domov? Nezaútočil by kdyby i obchodníci na lodi NELEGÁLNĚ nevhazovali zvířata do moře. Žralok si pak myslí, že je to potrava a zaútočí. Ale pořád není důvod proč ho zabít. Je to predátor, který to má v povaze - útočit. Ale není důvod zabíjet zvíře, který ani neví proč zemře. Podle něj žádnou chybu neudělal, a proto není správné, aby ho lidé zabili. Jenže lidé radši zabijí nevinné zvíře, než aby dali za vinu lidem. Ano, nezjistí se kdo přesně to dělá, ale sami říkali, že se to v té části děje. Chtělo by je to hned potrestat, a ne zabít zvíře, které neví o co běží. Je ještě jedna věc. Oni zjistí jaký žralok to byl. Třeba dejme tomu, že žralok Tygří, chytí ho, ale nechytí přímo toho, který zabil muže. Ale proč ho hned zabít? Trst smrti na lidech zrušili, ale proč zvíře zabít? Když třeba my přejedeme zvíře, nic se neděje, ale jak něco udělá zvíře, hned ho zabijou. Vždyť on reagoval jen podle svého přirozeného pudu.
Tahle doba je hrozná. Jak ty lidi co zabijou zvíře mohou v klidu spát? To je netíží svědomí? A člověk, který to prohlásí, jak se může podívat do zrcadla? Vždyť je to zvíře, který neni jak pes, kterému se vysvětlí, co může a co zase ne. Nikdo mu do hlavy nevidí. Jak mohl vědět, že nesmí, když je zvyklej na to, že mu obchodníci hází maso do moře..
A co vy? Jaký máte na toto názor? Příjde vám to normální nebo celé nesmyslné? Váš názor mi napište dolů, ráda si to přčtu.
BNLíbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jmenuju-se-sacharin jmenuju-se-sacharin | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 17:22 | Reagovat

Nasadila jsi mi brouka do hlavy...

2 brunettenat brunettenat | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 17:34 | Reagovat

[1]: to jsem ráda:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama