Oblíbenci

30. září 2018 v 12:32 | BN |  OBLÍBENCI
Ahoj všichni! Napadlo mě, že bych mohla zase po dlouhé době ukázat své oblíbence za měsíc září. A tentokrát doufám, že mi to vydrží a budu s tím pokračovat i další měsíce.
I když toho není moc, tak jsem si vybrala je 3 věci, které mi v září dělali největší společnost a největší radost. Svůj kokosový olej všichni víme, že miluju, ale nemůžu ho sem dávat pomalu obdenSmějící se, tak tu tentokrát není. Chci vám doporučit jen věci které za něco stojí a ne i věci, jen aby jich tu bylo více. Tak jdeme na to.
1) Umět milovat
Tuto knihu mám doma už cca 2roky, a nikdy se mi nečetla dobře. Má 2 děje, předtím a potom, a střídá se to v celé te knize. Takže se to občas i plete a celkově do sebe zamotává. Takže jsem jí ze začatku neměla ráda. Ale na začátku září jsem si prostě řekla, že jí dočtu, a nakonec se mi tak moc zalíbila, že jsem jí musela dát sem. Je to o 2 mladých lidech, kteří se do sebe 2x zamilují. Je to krásný, i když je to dlouhý. A doporučuji.
2) GUEES Seductive
Nikdy mi Guess nevoněl. U žádného parfému jsem neměla takové to nutkání si ho hned koupit. Tedy dokud jsem nepřivoněla tomuhle. Tento parfém tak krásně voní, že už nic jiného nepotřebuji. Stačí 2x stříknout a to oblečení vám bude vonět dokud ho znovu nevyperete. Už mám druhé balení, vždy ho dostanu k Vánocům, a vždy mi vydrží od Vánoc do Vánoc. Takže doporučuji všema deseti.
3) Zelený jíl
Když jsem se dozvěděla, že nejlepší přírodní maska je ze Zeleného jílu, hned jsem si ho běžela koupit. Masku si dávám každou středu a neděli večer. Vždy si udělám takový relax večer, kdy vypnu wifi a lehnu si s knihou a svíčkami do vany s pěnou a třeba 2 hodiny si čtu a nechám masku dělat své (tu po zaschnutí smeju). Myslela jsem, že mi bude vadit ta vůně, ale ta na obličeji nejde cítit. A obličej mám po ni krásně prokrvený. Takže za mě ano!

To je pro dnešek vše. Do komentářů mi napište vaše produkty, které máte rádi. Vše si ráda přečtu.
BNLíbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama