Úklid, škola|20.9.2018

20. září 2018 v 21:20 | BN |  MOJE DNY
Ahoj všichni! Dnes je 20.9. a přítel má přesně za měsíc narozeniny.Vůbec nevim co mu koupit. Hlavně jsme spolu pořád, takže jen tak něco koupit taky nemůžu, protože by to hned viděl, a mohla bych mu to dát hned. Dnes jsem byla dát výpověď v práci, protože mám jinou. Takže super.
Se školou jsme dnes byli v divadle na hře Sluha dvou pánů. Za mě nic moc, protože moc na divadelní představení nejsem, ale třeba mojí kamarádce, která by v divadle mohla být od rána do večera, tý se to moc líbilo. Na to si musí udělat každý svůj názor. Já soudit nemohu bohužel.
Odpoledne byl přítel v práci a já jsem doma vyházela všechny věci z poliček a skříněk, utřela všude vrstvu prachu a zase to uklidila. Vždy když uklidim v ložnici, tak mám pocit, že jsem si uklidila celou hlavu, a občas potřebuju všechno vyházet, to hned příjde nálada, kdy jsem na každýho hnusná, pak jsem v půlce, to s nikým nekomunikuju a když to dodělám, tak mám doboru náladu a mohla bych začít znovu. Ale nejsem blázen ne. :D Hlavně bych vám chtěla doporučit tyhle kostky, protože to je boží. Můžete je mít 2 vedle sebe nebo na sobě a pořád to vypadá skvěle. Miluju to a jako nedám na tyhle skříňky dopustit. Jsou z IKEI, ale už vůbec nevim cenu. Ale jsou boží.
Konečně se má ochladit, a nebudu ráno mrznou a odpoledne se roztýkat. Nikdy nevim jak se ráno obléknout. Jestli se nabalit, nebo jestli mám jít vyletněná. Buď a nebo. Konečně jsem si ve vlaku našla svoje místo, a vždycky tam jsem první a sedím sama a můžu se v klidu natáhnout a ne se mačkat s dalšími x lidmi. Konečně je zítra pátek. Po tom týdnu jsem úplně hotová. Zase se mi zhoršila pleť, jak jí mám normálně opravdu krásnou, tak teď mám zase akné na čele a doufám, že to nepůjde na tváře. Ať to zůstane na čele, nebo ať to zmití. Chtěla bych se zeptat. Vy co máte akné, co vám pomáhá. Mě dřív pomáhala nějaká mastička, která se už ani nevyrábí, tak abych si pořídila něco novýho. Budu ráda za každou radu.
Teď když už mám vyřízené emaily, a článek. Tak už jen umýt, převlíknout a spát.
Co jste dnes dělali vy?
BN Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama